Capelle aan den IJssel – Woldberg 134
Specificaties
- Koopprijs
- € 350.000,- k.k.
- Status
- Beschikbaar
- Bouwjaar
- 1977
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
Aan de buitenring, in de geliefde Bergenbuurt, ligt dit ruime appartement uit 1977 op de tweede woonlaag.
De woning beschikt over een lichte woonkamer, een halfopen keuken en drie slaapkamers. Daarmee is er genoeg ruimte om het appartement naar eigen wens in te delen, bijvoorbeeld met een extra slaapkamer, een werkplek of een hobbyruimte. Daarnaast zijn er twee balkons, zodat u ook buiten een fijn plekje heeft.
Ook aan bergruimte en parkeren is gedacht. Bij het appartement horen een eigen berging en een parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage.
Een ruim appartement met volop mogelijkheden, gelegen in de geliefde Bergenbuurt. Bent u benieuwd of dit uw nieuwe thuis kan worden? U bent van harte welkom om de woning zelf te komen bekijken.
Bijzonderheden
– Fijn appartement op de tweede verdieping, gelegen in een kindvriendelijke woonwijk;
– Gelegen op eigen grond;
– Energielabel B;
– Drie slaapkamers aanwezig;
– Eigen berging op de begane grond;
– Verwarming en warm water middels CV-combiketel;
– Nieuwe WTW unit geplaatst;
– Eigen overdekte parkeerplaats in afgesloten parkeergarage met een automatisch op afstand te bedienen roldeur;
– Appartement is voorzien van twee balkons, gelegen op het zuiden;
– Actieve VvE met maandelijkse bijdrage van circa € 234,85;
– Oplevering: in overleg.
Entree
Via de afgesloten entree bereikt u het complex. Hier vindt u de brievenbussen en het trappenhuis. Vanuit de centrale entree heeft u bovendien toegang tot de bergingen en de parkeervoorzieningen.
Bij het appartement horen een eigen berging en parkeerplaats nummer 57 in de afgesloten parkeergarage. Zo heeft u niet alleen extra ruimte om spullen op te bergen, maar ook een vaste plek voor uw auto.
Tweede verdieping
Het appartement bevindt zich op de tweede woonlaag. Via enkele traptreden bereikt u de entree van de woning. In de hal vindt u de meterkast, die is voorzien van 2 aardlekschakelaars en 10 groepen. Ook bevindt zich hier de kast met de cv-combiketel en de warmte-terugwininstallatie. Vanuit de hal heeft u toegang tot de verschillende vertrekken van het appartement.
Woonkamer en keuken
De woonkamer is een fijne plek om thuis te komen. Dankzij de prettige lichtinval en de directe verbinding met het balkon heeft u hier een aangename leefruimte waar u gemakkelijk een comfortabele zithoek en eethoek kunt creëren.
De vloer is afgewerkt met laminaat en via de schuifpui loopt u zo het balkon op. Een fijne plek om op zonnige dagen even buiten te zitten, te genieten van een kop koffie of na een drukke dag lekker te ontspannen.
De halfopen keuken staat in verbinding met de woonkamer, waardoor u tijdens het koken gemakkelijk contact houdt met de woonkamer. De keuken biedt veel praktische kastruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, een koel-vriescombinatie, een afzuigkap, een combi-oven en vaatwasser. De draaicarrousel zorgt ervoor dat u de beschikbare kastruimte efficiënt kunt benutten.
Slaapkamers en badkamer
Een groot pluspunt van dit appartement zijn de drie ruime slaapkamers. De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer. U kunt de kamers bijvoorbeeld gebruiken als hoofdslaapkamer, kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek.
Eén van de slaapkamers beschikt over een schuifpui naar het tweede balkon. Daarnaast is hier een schuifdeurkastenwand aanwezig, zodat u beschikt over praktische opbergruimte.
De badkamer is ingericht met de voorzieningen die u dagelijks nodig heeft. U vindt hier een wastafel met spiegelverlichting, een designradiator en een douche met zowel een handdouche als een regendouche. Daarnaast zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger in de badkamer aanwezig.
Naast de badkamer bevindt zich het separaat toilet, welke is voorzien van een fonteintje.
Berging en eigen parkeerplaats
Bij het appartement hoort een eigen berging, ideaal voor het opbergen van spullen die u niet dagelijks nodig heeft. Daarnaast beschikt u over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage. Geen zoektocht naar een parkeerplaats na een lange werkdag, maar gewoon uw eigen vaste plek.
Ligging
De woning is gelegen in de wijk Oostgaarde, een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Op steenworp afstand kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen en de bouwmarkt. Op loopafstand vindt u winkelcentrum De Terp, kunt u heerlijk recreëren in Park Hitland en met het openbaar vervoer (metro en bus) zit u binnen no-time in Rotterdam. U kunt zelfs met de metro naar het strand van Hoek van Holland! Scholen en sportverenigingen zijn ook op loopafstand.
Wilt u gezellig overdekt winkelen, dan vindt u op 5 minuten fietsen winkelcentrum de Koperwiek. Aan het levendige Stadsplein vindt u het Isala theater, een bibliotheek en diverse horecagelegenheden. Hier kunt u genieten van een hapje en een drankje op het terras. Kortom een heerlijk appartement op een toplocatie!
