Capelle aan den IJssel – Flatusstraat 115

Specificaties
- Koopprijs
- € 385.000,- k.k.
- Status
- Verkocht
- Bouwjaar
- 2007
- Perceel oppervlakte
- 82 m2
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 4
Deze royale tussenwoning is zeer geschikt voor uw volgende stap! De woning is heerlijk ruim opgezet. De woning beschikt over een fijne, lichte woonkamer met toegang tot het balkon, 4 slaapkamers en een wasruimte. Naast de voordelen die de woning u te bieden heeft, is de ligging ook zeker een voordeel te noemen! Op loopafstand treft u diverse voorzieningen en met de auto bent u in een mum van tijd op de A16 en A20 of in het centrum van Rotterdam. Bel snel naar Stapper Vastgoed voor het plannen van een bezichtiging!
Begane grond
De woning betreed u bij de keuken. Aan de rechterkant bevindt zich een garderobekast, waar vandaan u toegang heeft tot de meterkast en het toilet met hangend closet en fonteintje. De woonkamer dankzij de grote raampartij aan de achterzijde heerlijk licht. Via een schuifpui heeft u toegang tot het balkon. De open keuken is ruim opgezet en voorzien van een kastenwand en een kook-/spoeleiland. Tevens beschikt de keuken over diverse (inbouw)apparatuur, zoals een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en vaatwasser. Boven het kook-/spoeleiland is het plafond verlaagd en zijn er inbouwspots geplaatst.
Eerste verdieping
De overloop, welke voorzien is van een laminaatvloer, geeft toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en de wanden van vliesbehang. Slaapkamer 1 en 2 zijn tevens voorzien van een tuimelraam. De royale badkamer is ingericht met een hoekligbad met thermostaatkraan en handdouche, badkamermeubel met dubbele wastafel en spiegelkast, inloopdouche met thermostaatkraan, hand- en regendouche en er is een hangend toilet.
Tweede verdieping
De overloop biedt toegang tot de 4e slaapkamer en de wasruimte. De slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer, bergruimte achter de knieschotten en van een dakkapel. De wasruimte is eveneens voorzien van een dakkapel, hier bevindt zich ook de warmte-terugwin-unit en de aansluiting voor de wasmachine.
Tuin
De voortuin is gesitueerd op het zuiden en is voorzien van een berging.
Balkon
Aan de achterzijde heeft u vanuit de woonkamer toegang tot het balkon, welke gesitueerd is op het noorden.
Bijzonderheden
Voor de maatvoering verwijzen wij u graag naar de plattegronden. De woning wordt verwarmd middels stadsverwarming.
Isolatievoorzieningen
De woning is volledig geïsoleerd.
Ligging
De woning is gelegen in de jongste wijk van Capelle aan den IJssel, Fascinatio. De wijk kenmerkt zich door de bijzondere architectuur. De woning heeft een centrale ligging. Op loopafstand treft u diverse voorzieningen, zoals een supermarkt, openbaar vervoer en basisscholen. Tevens bereikt u zó de uitvalswegen A16/A29.



